fotbalový kemp

Fotbalový kemp

pro všechny fotbalistky i fotbalisty ročníku 2009

Chcete, aby vaše dítě trénovalo pod vedením špičkových trenérů, setkalo se s osobnostmi českého fotbalu a odneslo si spoustu zážitků, zkušeností a věcných cen? Pak jej neváhejte přihlásit na Fotbalový kemp.

Projekt Můj první gól dlouhodobě pracuje na rozvoji mládežnického fotbalu. Naším cílem je vytvořit kvalitní zázemí pro výchovu budoucích talentů, kteří se třeba jednou stanou tvářemi nejen české ligy a reprezentace.

POZOR! Kapacita kempu je omezená pouze pro 100 dětí z celé ČR, z toho minimálně 20 dívek! Dále upozorňujeme, že o přijetí na kemp rozhoduje datum uhrazení účastnického poplatku!


Přihlaste své dítě na Fotbalový kemp a nastartujete jeho cestu ke hvězdám!

Sportovní centrum
Nymburk

Datum
31. 7. – 5. 8. 2017

Rodičovský příspěvek
4500 kč

Základní info

Týdenní fotbalový kemp pro fotbalisty a fotbalistky narozené v ročníku 2009 se uskuteční ve Sportovním centru Nymburk v termínu 31. 7. - 5. 8. 2017. Tamní centrum navštěvují vrcholoví sportovci nejen z řad fotbalistů, protože nabízí nejen kompletní zázemí pro trénink a volnočasové aktivity, ale i ubytování a stravování. 

Kemp je určen jak pro začínající fotbalisty a fotbalistky, tak děti, které hrají fotbal již delší dobu. Děti budou rozděleny do tréninkových skupin dle úrovně jejich fotbalových dovedností a fotbalový program celého kempu dané skupiny následně uzpůsoben dané úrovni.

Celému kempu budou dominovat zejména fotbalové tréninky pod vedením Grassroots manažerů FAČR (jejich seznam zde). Naši trenéři trénují podle moderních trendů současného fotbalu a implementují do svých tréninků nové metodické prvky.

Děti budou mít během Fotbalového kempu možnost setkat se s fotbalovými osobnostmi - s reprezentanty, současnými i bývalými ligovými hráči, atd. Tyto aktivity budou navíc doplněné zábavním volnočasovým programem.

Výše rodičovského příspěvku na Fotbalový kemp činí 4 500 Kč a zahrnuje ubytování, stravování, tréninkové jednotky, dohled vedoucích, uvítací balíček pro každého účastníka i další zajímavé ceny.

Máte další otázky? Kontaktujte nás na info@mujprvnigol.cz!

 


329330
členů FAČR

3890
klubů v ČR

73612
hráčů do 12 let