fotbalový kemp

Fotbalový kemp

pro všechny fotbalistky i fotbalisty ročníku 2009

Chcete, aby vaše dítě trénovalo pod vedením špičkových trenérů, setkalo se s osobnostmi českého fotbalu a odneslo si spoustu zážitků, zkušeností a věcných cen? Pak jej neváhejte přihlásit na Fotbalový kemp.

Projekt Můj první gól dlouhodobě pracuje na rozvoji mládežnického fotbalu. Naším cílem je vytvořit kvalitní zázemí pro výchovu budoucích talentů, kteří se třeba jednou stanou tvářemi nejen české ligy a reprezentace.

POZOR! Kapacita kempu je omezená pouze pro 100 dětí z celé ČR, z toho minimálně 20 dívek! Dále upozorňujeme, že o přijetí na kemp rozhoduje datum uhrazení účastnického poplatku!


Přihlaste své dítě na Fotbalový kemp a nastartujete jeho cestu ke hvězdám!

Sportovní centrum
Nymburk

Datum
31. 7. – 5. 8. 2017

Rodičovský příspěvek
4500 kč

Ubytování a stravování

Pro účastníky Fotbalového kempu bude připraveno ubytování přímo v areálu Sportovního centra Nymburk. Malí fotbalisté a fotbalistky budou ubytováni na dvou až třílůžkových pokojích s plnohodnotnými postelemi a s vlastním sociálním zařízením.

Cena Fotbalového kempu zahrnuje plnou penzi včetně dostatečného pitného režimu. Kromě snídaně, obědu a večeře bude pro děti připravena svačina a druhá večeře, takže se nemusíte obávat prázdných žaludků. Účastníci se budou stravovat v jídelně sportovního areálu.

V případě, že má vaše dítě speciální stravovací režim, nezapomeňte ho uvést do kolonky speciálních požadavků v přihlášce.


329330
členů FAČR

3890
klubů v ČR

73612
hráčů do 12 let