fotbalový kemp

Fotbalový kemp

pro všechny fotbalistky i fotbalisty ročníku 2009

Chcete, aby vaše dítě trénovalo pod vedením špičkových trenérů, setkalo se s osobnostmi českého fotbalu a odneslo si spoustu zážitků, zkušeností a věcných cen? Pak jej neváhejte přihlásit na Fotbalový kemp.

Projekt Můj první gól dlouhodobě pracuje na rozvoji mládežnického fotbalu. Naším cílem je vytvořit kvalitní zázemí pro výchovu budoucích talentů, kteří se třeba jednou stanou tvářemi nejen české ligy a reprezentace.

POZOR! Kapacita kempu je omezená pouze pro 100 dětí z celé ČR, z toho minimálně 20 dívek! Dále upozorňujeme, že o přijetí na kemp rozhoduje datum uhrazení účastnického poplatku!


Přihlaste své dítě na Fotbalový kemp a nastartujete jeho cestu ke hvězdám!

Sportovní centrum
Nymburk

Datum
31. 7. – 5. 8. 2017

Rodičovský příspěvek
4500 kč

Sportoviště

Fotbalový kemp 2017 se bude konat ve Sportovním centru v Nymburce. Areál, nacházející se v krásném prostředí lesoparku na břehu Labe, využívají ke svým soustředěním reprezentační družstva mnoha sportovních odvětví. Místní sportovní centrum navštěvují také nejznámější profesionální kluby z celé České republiky, jako např. Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, aj.

Nachází se zde 3 fotbalová hřiště s přírodní trávou, 1 hřiště s umělým povrchem poslední generace, ve vnitřní centrální hale je možné provozovat sálovou kopanou nebo futsal. Zdejší sportoviště jsou však koncipována pro široké spektrum dalších sportů, k dispozici jsou také tenisový, atletický nebo volejbalový areál, plavecký bazén, posilovna či welness centrum. 

 

 


329330
členů FAČR

3890
klubů v ČR

73612
hráčů do 12 let